Tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe

Jesteśmy Biurem Tłumaczeń, które rozpoczęło swoją działalność w 1999 roku. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe oraz tłumaczenia zwykłe z języka angielskiego, niemieckiego, niderlandzkiego, szwedzkiego, holenderskiego, rosyjskiego, ukraińskiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego oraz innych języków europejskich na język polski oraz z języka polskiego na w/w języki. Przyjmujemy zlecenia na tłumaczenia pisemne jak również na tłumaczenia ustne.

Nasi tłumacze to osoby z całej Polski - absolwenci Filologii językowych, Lingwistyki Stosowanej bądź uczelni zagranicznych. Wszyscy posiadają co najmniej pięcioletnie doświadczenie w dziedzinie tłumaczeń. Wielu z nich jest członkami instytucji takich jak Stowarzyszenie Tłumaczy Polskich, Polskie Towarzystwo Tłumaczy Ekonomicznych, Prawniczych i Sądowych TEPiS.

Zlecenia wykonujemy profesjonalnie, fachowo i zawsze w terminie.

Nasze biuro przyjmuje zlecenia od klientów także spoza Gorzowa Wielkopolskiego i spoza granic naszego kraju. Wszelkie przekazywane nam materiały i dokumenty traktujemy jako poufne. Nikt oprócz nas oraz tłumacza nie ma do nich wglądu. Nasi tłumacze zobowiązani są do zachowania tajemnicy zawodowej.

Istnieje możliwość zawarcia z nami umowy o stałej współpracy. Możecie Państwo wtedy liczyć na uzyskanie rabatów. Istnieje możliwość wystawiania w takiej sytuacji jednej faktury po zakończeniu każdego miesiąca.

Jeżeli dany tekst jest bardzo obszerny, a termin jego wykonania stosunkowo krótki, możemy powierzyć go kilku tłumaczom jednocześnie, którzy w trakcie pracy kontaktują się ze sobą oraz uzgadniają spójność zastosowanego słownictwa.

Specjalizujemy się w tłumaczeniach: